Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Oğlak Uyumu

Oğlak ile Koç : Her ikisi de atılgandır. En büyük zorluk "sen mi yöneteceksin yoksa ben mi yöneteceğim?" yüzünden çıkar. İkisi de inatçıdır. Sosyal konularda da farklıdırlar. Zevkleri, renkleri birbirini tutmaz. İkisi de son derece inatçıdır ve durmadan inatlaşırlar. İkisi de coşkulu tipler oldukları için cinsel olarak anlaşabilirler ancak bu ilişki uzun vadeli bir beraberlik olmayacaktır.

Oğlak ile Boğa : Gerçekten de iyi anlaşabilecek bir ikilidir. Gerek Oğlak'ın gerekse Boğa'nın ilişkiden beklentileri birbirine çok benzer. İkisi de tutumlu hatta cimridir. Cinsel bakımdan da iyi bir uyum sergilerler. Her ikisinin de oluşturmaya çalıştırdıkları ortak rüyaları vardır. Hırs ve kararlılıkla seks yaparlar. Bu ilişki hem uyum içinde yürür hem de uzun vadede umut verir.

Oğlak ile İkizler : Bu ikili tamamen uyumsuzdur. İkizler'in macera severliliği ile Oğlak'ın sabit bir tip olması ve de parasal konulardaki bambaşka fikirleri birbirleriyle anlaşamamalarına neden . Oğlak'a İkizler kaprisli gelir. İkizler'e ise Oğlak renksiz gelir. Bu bakımdan aralarında ufacık bir çekim olsa bile, bu kısa sürede bozulacak, hele hele uzun vadede hiç olmayacaktır.

Oğlak ile Yengeç : Oğlak ile Yengeç'in zıt burçlar olması, birbirlerini tamamlamasıyla sonuçlanabilir. Özellikle Yengeç'in utangaçlığını Oğlak'ın yönetici vasfı ortadan kaldırabilir. Bu ikili için ön sevişme önemlidir. Birbirlerini daha iyi anlayabilir ve cinsel bakımdan daha iyi anlaşabilirler.Yatak odasında başarılı olan bu ikilinin beraberliği devamlı olabilir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.