Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Yay ile Yay : İki Yay'ın birbirleriyle uyuşması hayli zordur. Çünkü her ikisi de maceracıdır. Ancak macera anlayışları da sık sık değiştiği ve birbirine uymadığı için ilişkilerinde hayli zorlanırlar. İkisi de değişik seks heyecanlarına meraklı olduğundan yatakta birbirlerinden çabuk bıkar, yepyeni arayışlar içine girerler. Aralarında uyum yoktur.

Yay ile Oğlak : İdeal bir ikili değildir. Yay ne kadar maceracı ve özgürlük meraklısı ise Oğlak da o kadar sistemli ve kendi halindedir. Aralarında çok fazla parasal problem olur. Çünkü Oğlak cimridir, Yay ise tamamen savurgan. Geçimsizlikleri günden güne artar. Ayrıca cinsel bakımdan da hiç ateşli bir ikili değillerdir.Yay'ın ihtirasları Oğlak'a fazla gelir. Bu ilişki doğrusu yürümez.

Yay ile Kova : Güzel yürüyecek bir ilişki olabilir. Her ikisi de macera sevdiğinden oldukça hareketli bir beraberlikleri olacaktır. İkisinin de kıskanç olmayışı her ikisi açısından avantajdır. Birbirlerine hükmetmeye çalışmazlar. Bu da onlara mutluluk getirir.Fantazi yaşamayı sever, değişik seksten hoşlanırlar, gerektiğinde yatağa bile gerek duymazlar. Uzun vadeli bir beraberlik yaşamaları muhtemeldir.

Yay ile Balık : Hiç yürümeyecek bir ilişkidir bu ikilinin ilişkisi. Hissiyatları, düşünceleri hatta fiziksel yapıları bile birbirinden farklıdır.Yay hiçbir zaman Balık'a güven sağlayamaz. Hatta Balık'ın fantezileri bile ona imkansız gelebilir. Balık'ın çekingenliğinden de Yay sıkılır. Uzun lafın kısası zaman zaman tutkulu anlar yaşasalar bile bu ikilinin cinsel uyumu iyi değildir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.