Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Yay ile Aslan : Bu ikilinin arasında hayli maceralı bir ilişki doğabilir. Zaten Yay-Aslan ilişkisi de cinsel bakımdan süper olarak bilinir. Birbirlerine saygıları da vardır. Ortaya enfes bir yatak odası görüntüsü çıkar. Hayli maceralı ve ateşli bir aşk hayatını başarıyla paylaşırlar. Her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi bilen ikilinin cinsel uyumları mükemmel ve uzun vadelidir.

Yay ile Başak : İdeal bir ikili değildirler. Karakterleri tamamen farklı olan bu ikili çok farklı yapıda olan iki burçtur. Başak ne kadar tertipli ve düzenliyse, Yay da o kadar sorumsuzdur. Yay,eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Başak'ın evhamlarına hiç aldırmaz. Cinsel bakımdan belki geçici bir beraberlik olabilir ama bu ikili tamamen uyumsuzdur.

Yay ile Terazi : Anlaşabilecek bir ikilidir.Yay'ın hoşgörülü tutumu tam Terazi'ye göredir. Yay ,Terazi'yi türlü numaralarla eğlendirir. Ev hayat dışında da anlaşabilirler.Çok nadir kavga ederler. Astrolojide de bu ikili en iyi anlaşan ikili olarak bilinir. Cinsel bakımdan da dört dörtlük anlaşırlar. Birbirlerine tepkileri tek kelimeyle şahanedir.

Yay ile Akrep : Yay'ın özgürlüğüne olan merakı ile maceracılığı, kıskanç Akrep için hiç hoş bir şey değildir.Yay sinirlendiği zaman çabuk yatışır ama Akrep'in siniri geçmek bilmez. Üstelik kincidir de. Ayrıca Akrep kendine aşırı bağlı bir partner aradığı için Yay hiç ona göre değildir Aralarında oluşacak cinsel çekim devamlılık arz etmez.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.