Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Akrep ile Yay : Apayrı dünyaların insanlarıdırlar. Akrep evcil bir burçtur.Yay ise gezmekten hoşlanan,maceracı bir tiptir.İkilinin uyumu hemen hemen yok gibidir.Yay'ın ne kadar aklı fikri özgürlüğündeyse, Akrep'in de aklı fikri partnerini sahiplenmektedir. Bu bakımdan bu ikili katiyen uyum hali içinde değildir. Bu iki burç günlük aşk yaşayabilir.

Akrep ile Oğlak : Son derece seksi olan Akrep ile hırslı ve istekli Oğlak iyi bir cinsel uyum sağlayabilir. Akrep'in duygusal bir beraberliğe gösterdiği uyum ile Oğlak'ın mesafeliliği birbirlerini tamamlayan yardımcı öğelerdir. Ayrıca Akrep'in sahiplenme duygusu, güven duymayı seven Oğlak'ın işine gelir. Bu ilişki gerek fikir , gerekse cinsel açıdan mükemmeldir ve işin güzel yanı uzun vadeli olarak da yürüyebilir.

Akrep ile Kova : Bu ikilinin anlaşması olanaksızdır. Özgürlüğüne düşkün Kova'nın değişken ruh yapısı ile Akrep'in statik tutumu hiç bağdaşmaz. Kovan'ın aklı sosyal çevresindeki olaylardayken, Akrep'in aklı ise evindedir. Ayrıca Kova ,Akrep'in tahakkümünü kabul etmez. Yatakta anlaşsalar bile bu ikili uyumsuzdur ve katiyen uzun vadede ilişkileri yürümez.

Akrep ile Balık : Fantezileri bol,yaratıcılığı yüksek Balık ile dayanıklılığıyla ünlü Akrep uyum içindedir. Akrep'in kendisine sahip çıkması Balık'ın aradığı şeydir. İkisi de birbirlerine derin duygularla bağlanır. Cinsel bakımdan uyumları mükemmeldir. Yatak muhabbetinden ikisi de kopmak istemez. İlişkileri uzun vadeli olacaktır.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.