Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Akrep ile Aslan : Anlaşabilecek bir ikili olabilmelerine rağmen bu ilişki zorluklarla doludur. Her ikisi de asabidir ve birden patlarlar. Akrep Aslan'a istediği saygıyı hiçbir zaman göstermez. Üstelik sürekli onu kıskanır ve gururunu kırar. Cinsel bakımdan anlaşabilirler ama uzun vadeli bir beraberlik olmaz.

Akrep ile Başak : Sabit Akrep ile Başak'ın anlaşması zordur. Başak sekste oldukça tutucu sayılır. Akrep ise tutkulu ve hırslıdır. Akrep'in sekste sınır tanımazlığı Başak'ı gerecektir. Belirli bir süre birbirlerine anlayış gösterip geçinmeye çalışsalar da tutkulu Akrep kısa bir süre sonra seks için yeni birini arayacaktır.

Akrep ile Terazi : Bu ikili bazı anlaşmazlıklara rağmen geçinebilir.Terazi Akrep'e biraz tembel gelir.Terazi ise Akrep'in kıskançlığından yakınabilir. Zaman zaman fırtınalı günler geçirirler. Ne var ki ikisi de tutkulu kişilerdir. Cinselliğe gelince bu ikilinin fiziksel bakımdan anlaşamaması için bir neden yoktur. Ancak ilişkilerinin uzun vadeli yürüyeceği söylenemez.

Akrep ile Akrep : Her ikisinin de birbirlerine benzemesi aralarındaki en büyük dezavantajdır. Her ikisi de kıskançtır ve birbirlerini sahiplenmeye hazırdırlar. Sinirsel açıdan da birbirlerine çok benzediklerinden en ufak bir münakaşada bile kıyametleri koparırlar. Cinsel ilişkileri ise tek kelimeyle ateşli ve tutku doludur.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.