Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Akrep Uyumu

Akrep ile Koç : Aralarındaki çekim gücü yüksek olmasına rağmen Akrep'le Koç'un geçinmesi biraz zordur. Çünkü Akrep çok kıskançtır ve Koç'u havai bulur. Her ikisi de " Ben " der. Aralarında benlik çatışması olur. Ne var ki bu ikilinin cinsel çekimi olağanüstü güçlüdür.Yatakta yorulmak bilmezler. İkisi de ateşli ve tutkuludur. Ancak ilişkileri uzun vadeli olmaz.

Akrep ile Boğa : Akrep cinsellikte süperdir. Boğa da beraberlikte en önemli faktörün seks olduğuna inanır. İkilinin hükmetmeyi sever. Her ikisi de tembeldir. İlişkilerinde kişilik çatışmaları yaşanır. Kendi aralarında bir çözüm yolu bulurlarsa ilişki yürür. Cinsellikleri gerçekten imrenilecek derecede uyumludur.

Akrep ile İkizler : Akrep'in sabitliği ile İkizler'in değişkenliği çatışır. İkizler ,Akrep'e her şeyi hafife alıyormuş gibi gelir. İkizler'in topluluk içinde kendisini ön planda tutan hareketlere girişmesini, Akrep hiç hoşlanmaz ve bunu normal karşılamaz. Çünkü kıskançtır. Bütün bunlara rağmen bu ikili cinsel bakımdan uyumludur. Biraz inişli çıkışlı olmalarına rağmen seks ilişkileri iyidir.

Akrep ile Yengeç : Fiziksel bakımdan nefis bir uyum tablosu çizerler. İkisi de kıskanç olduğu için bu kıskançlık aralarında güçlü bir tutku oluşmasına yarar. Akrep'in daha baskın olan tutkusuna Yengeç cinsel açıdan nefis karşılık verir. Cinsel bakımdan dört dörtlük anlaşan ikilinin beraberliği uzun vadeli de olabilir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.