Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Terazi ve Yay : Terazi'nin küçük flörtlerini Yay normal karşılayabilir.Yay'ın maceracılığı da Terazi'ye fazla batmaz. Yatak hayatları son derece uyumludur. İkisi de seksten hoşlanır. Yay'ın ara sıra bağımsız olmak istemesi Terazi'ye pek uymaz. O uzun vadeli aşklardan hoşlanır. Bu problemi çözdüklerinde ikili hem cinsel hem de fikirsel olarak rahatlıkla anlaşabilirler.

Terazi ile Oğlak : Terazi tembel sayılabilecek bir burçtur. Oğlak ise çalışkandır.Terazi'nin sosyalliği Oğlak'a hitap etmez. Oğlak'ın da maddiyatçılığı Terazi'ye göre değildir. Her şeye rağmen bu iki burç arasında fiziksel bir çekim söz konusudur. Ancak yatakta anlaşabilseler de fikirler uyumadığından bu ilişki uzun vadeli değildir.

Terazi ile Kova : İki hava burcu arasındaki uyum çok iyidir. Terazi Kovan'ın maceracılığından hoşlanır ve ona ayak uydurur. Her ikisi de sosyal tiplerdir. Arkadaşları çoktur. Bazen kendi özel konularına da zaman ayırabilirler. Uzun lafın kısası bu ikili nefis birer yatak arkadaşıdır.İlişkileri de uzun vadeli olur.

Terazi ile Balık : Terazi hassaslıkta bir numara olan Balık'ın fantezileri ve karmaşık duygularıyla başa çıkamaz.Terazi'nin dışa dönük yapısı ise Balık'a ters gelir. Beraberlik içinde Terazi'nin davranışlarını onaylayamaz. İlişki her bakımdan karmaşıktır. Belirli bir zaman sonra yatak ilişkileri bile olumsuz etkilenir. Bu ikili sekste uzun ömürlü olamaz.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.