Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Terazi ile Aslan : Terazinin yapıcı tutumuyla Aslan'ın tutkuları birbirini kamçılar ve bu ilişki umut verir. Her ikisinin de sekse düşkün olmaları beraberliği çok kolaylaştıracaktır. Aslan'ın kızgınlık anlarında Terazi onu yumuşatmayı iyi bilir.Ve böylece ilişki yolunda seyreder. Cinsel bakımdan fevkalade anlaşırlar ve ilişki uzun ömürlü olur.

Terazi ile Başak : Başak'ın kuralcılığı ve detaycılığıyla Terazi uyumsuzdur. Başak için maddiyat önemliyken, Terazi sekse daha fazla önem verir. Burçlar kuşağı içinde hemen hemen hiç anlaşamayacak bir ikili görünümündedirler. Cinsel yaşantıları da birbirine hiç uymaz. Başak'ın cinsel tutuculuğu seksten hoşlanan Terazi'ye tamamen ters gelir. Bu ikili cinsel olarak anlaşamaz.

Terazi ile Terazi : Normal şartlar altında iki Terazi birbirleriyle anlaşabilirler. Çünkü pek çok ortak yönleri vardır. Ancak aralarında birinin biraz daha gerçekçi olması gerekir. Sevgi ve cinsellik konusunda iyi bir uyumları vardır. Bu ikili cinsel bakımdan mükemmel anlaşırlar.

Terazi ile Akrep : Terazi sekste içinden geldiği gibi hareket eder ve ön yargılı değildir. Onun bu tutumu ise kıskançlıkta bir numara olan Akrep'i çileden çıkartır. Bu yüzden Terazi'nin küçücük bir flört yaklaşımına bile izin vermez. Daima ona hükmetmek ister. Terazi ise ona uymalıdır. Her şeye rağmen aralarında garip bir elektrik vardır ve bu ikili olağanüstü bir yatak beraberliği kurabilir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.