Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Terazi Uyumu

Terazi ile Koç : Zıt burçlar birbirini çektiği için ilk bakışta Terazi-Koç ikilisi de böyle bir çekime kapılabilir. Ne var ki sakinliği seven Terazi ile saldırgan Koç anlaşamaz. Mizaçları apayrı olduğu için bu kili geleceğe yönelik hiçbir umut vermez. Yatak beraberliği olarak çok iyi olabilirler. Ne var ki bu beraberlik asla ve asla uzun süreli olamayacaktır.

Terazi ile Boğa : Duygusal Terazi ,Boğa'nın fazla maddiyatçı olmasından rahatsızlık duyar. Boğa ise Terazi'yi biraz hoppa bulur. Ona göre Terazi'nin gözü dışarıdadır. Ancak cinsellikteki fiziksel uyumları bazı problemlerin çözülmesine yardımcı olabilir.Terazi'nin Boğa'yı idare etmesi gerekir. Her ne kadar cinsel uyumları iyi ise de bu ikilinin beraberliği uzun ömürlü değildir.

Terazi ile İkizler : Bu ikilinin birçok ortak yönleri vardır. Sevgilerini dizginleyemeyen bir mizaca sahiptirler. Her ikisi de kıskançlık ve sahiplenme gibi duygulardan uzaktır ve ikisi de ateşli kişilerdir. Bu ikili cinsellikte de mükemmelce anlaşabilir. Üstelik beraberlikleri de uzun vadeli olur. İdeal bir yatak odasını kolaylıkla paylaşabilirler.

Terazi ile Yengeç : Bu ikilinin beraberliği pek ideal değildir.Terazi oldukça savurgan, Yengeç ise tutumludur.Terazi atılgan,Yengeç ise içe kapanıktır.Yengeç Terazi'nin duygularını yüzeysel bulur, çünkü onun hisleri oldukça derindir. Bu ilişki biraz zor şartlar altında yürür ve sonunda biter. Her ne kadar cinsel bakımdan anlaşırlarsa da ilişki hiç uzun ömürlü olmayacaktır.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.