Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Başak ile Yay : Tek günlük aşk yaşayabilecek bir ikilidir bu iki burç. Başak güven duymak ister , Yay ise son derece maceracıdır. Yay Başak'ın gereksinimlerini anlamak için ya hiç uğraşmaz ya da çok az uğraşır. Başak'ın cinselliğe muhafazakar pencereden bakması da Yay'ın hoşuna gitmez.Böylece maceracı Yay kısa zamanda Başak'tan uzaklaşır. Ve bu ikilinin anlaşması imkansızlaşır.

Başak ile Oğlak : Oğlak'ın yatak odası dışında ilgilendiği pek çok ilgi alanı vardır. Başak bunlardan kısa sürede sıkılır. İlk başlarda Oğlak'a karşı cinsel bir çekim duyar ancak Oğlak tam istediği gibi değildir. Her ikisi de idareci ve pratiktir, ihtiyatlıdır.İki burç da denenmemiş şeyleri denemekten hoşlanmazlar. Bu ikili cinsel açıdan vasat bir uyum içindedirler. Ancak ilişki uzun vadelidir.

Başak ile Kova : Uzun vadeye dayanmayan bir beraberlik çıkar ortaya bu iki burç için. Her ikisi de cinselliğin fiziksel yönünden ziyade fikri yapısına eğilimlidir. Kova cinsel yaşamında uçarı ve maceracı sayılır. Başak ise cinsellikte pek bir ölçülüdür. Zaman ilerledikçe beraberlik gücünü kaybeder. Cinsellikte gerçekçidirler ama ne yazık ki bu işin sonu gelmez.

Başak ile Balık : Başak cinselliğe mantıklı,disiplinli ve dikkatli yaklaşır. Balık'ın ise cinsel fantezileri bitip tükenmek bilmez. Başak sinirlidir ama Balık duygusallıkta sınırsızdır. Bu bakımdan bu ikili hislerinde ve duygularında anlaşamadıkları için cinsellikte de anlaşamazlar.Sonuç olarak Başak-Yay ikilisi uyumsuzdur ve uzun vadeli bir ilişki imkansızdır.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.