Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Başak ile Aslan : Başak seksten önce ilişkide güvenli olmaya ihtiyaç duyar. Aslan ise sekse çok düşkündür. Beraberlik ilerledikçe Başak'ın bu konuda Aslan'ı eleştirmesi artar. Başak Aslan'a göre ayağı yere basan bir tiptir. Aslan ise maceracıdır. Bu ikilinin beraberlikleri hiç ideal değildir.

Başak ile Başak : Bu aynı iki burç sıkı bir ilişki kurabilir.Karakterleri hemen hemen birbirinin aynıdır. Bu bakımdan cinsel hayatları ve istedikleri şeyler de benzeşir. Bu ikilinin cinsel uyumları ve istedikleri şeylerin aynı olması ilişkilerini uzun vadeli kılabilir.

Başak ile Terazi : Aralarında asgari müştereklik çok azdır.Terazi duygusal, Başak ise ona göre soğuk ve fazla mantıklıdır. Başak'ın eleştirileri Terazi'yi rahatsız eder. Başak'a göre ise Terazi havaidir. Bu da Başak'ın hiç hoşuna gitmez.Yani sözün kısası bu ikili birbirleriyle geçinemez. Bir anlık cinsel çekim olabilir ancak kesinlikle bu beraberlik uzun vadeye taşınmaz.

Başak ile Akrep :Bu ikilinin beraberliği sağlam temeller üzerine oturur. Başak Akrep'in cinsel tutkusunu söndürmeye çalışsa da Akrep onun cinsel duygularını tahrik etmekten asla vazgeçmez. Birbirlerini anlayacak olurlarsa çok iyi bir sevgili olacakları gibi, iyi birer arkadaş da olabilirler. Bu ikili cinsel olarak uyumludur ve ilişkileri uzun vadeye de yayılabilir
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.