Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Başak Uyumu

Başak ile Koç : Başak kısıtlamalarla dolu olduğu için son derece ateşli olan Koç bu durumdan sıkılır. Koç'un maceracılığıyla denenmemiş olaylara rağbet etmeyen Başak iyi bir beraberlik kuramazlar. Daha bir çok konuda da anlaşamayan bu ikilinin cinsel bakımdan da anlaşabileceği söylenemez. Bir anlık bir zaaf olsa bile uzun ömürlü olmasına hiç imkan yoktur.

Başak ile Boğa : Başak cinsellikte bile analizci ve eleştiricidir. Boğa ise acele etmeden seks yapmaktan hoşlanır. Maddiyatçı yapılar onları birbirine yakınlaştırır. Etkileyici şeylere meraklıdır her ikisi de. Fazla heyecanlı olmamakla beraber ikilinin cinsel uyumu pek fena değildir. Başak Boğa için ateşli değil ama istekli bir seks partneri olarak bilinir.

Başak ile İkizler : İkizler, Başak'a oranla daha girişkendir. Ancak pek ateşli sayılmazlar. Başak ise cinsellikte bencil değildir, hükmetmeye de meraklıdır. İkizler ise bu durumdan hiç hoşlanmaz. Her şeye rağmen bu ikili cinsel açıdan anlaşabilir. Ancak bu beraberlik uzun vadede asla yürümez.

Başak ile Yengeç : Başak ile Yengeç'in iyi anlaştıkları kesindir. Yengeç'in duygusal açıdan güvene ihtiyacı vardır ve Başak bunu ona verir. Sevgi gösterir, problemlerini dinler ve onu ruhen tatmin eder. Yengeç de buna karşılık verir ve Başak'ı gerçekten mutlu eder. Sevginin de yardımıyla bu ikili cinsel bakımdan mükemmel bir uyum yakalayabilirler.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.