Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Aslan ile Yay : Bu ikili aşkı sanki bir maceraymış gibi görür. Her ikisi de dışadönük tiplerdir. Her ikisi de ateşlidir. Beraberken durmadan cinsel birleşmeye girmek sanki adetleridir. Aslan Yay'ın cinsel tahriklerine hemen kapılır. Uzun sözün kısası Aslan ile Yay her bakımdan anlaşan bir ikili oldukları gibi beraberlikleri de çoğunlukla uzun ömürlü olur. Harika bir birleşim.

Aslan ile Oğlak : Aslan romantik, Oğlak ise gerçekçidir .İkisinin bu farklı tutumları birbirine zıt düşer. Oğlak'ın statikçiliği Aslan'ı sıkar. Oğlak ise Aslan'ın israfçılığından sıkılır. Bu ilişki kolay kolay yürümez. Ancak kısa süreli bir ilişki kurulabilir. Ne var ki Aslan'ın ateşliliğinin yanında Oğlak soluk kalır. Yatak odası bakımından umut vermez bu ikili.

Aslan ile Kova : Aslan gelenekçidir. Kova ise geleneklere karşı çıkar. Aslan'ın hükmetme duygusuna ise Kova tabii ki sıcak bakmaz ve fazla aldırmaz. Bu da Aslan'ı sıkar. Aslan'ın cinsel kişiliğinin ilgisini çeken Kova, cinsel birleşmeye heyecan katan taraftır. Geçici olan bu seks beraberliği uzun vadeli olmaktan çok uzaktır.

Aslan ile Balık : Balık yatak odasında da gizemliliğini sürdürmeye çalışır. Ancak Aslan'ın bu tür gizemleri çözmeye hiç niyeti yoktur. Ayrıca Balık'ın tutku eksikliğine Aslan hayli kızar. Aslan gösterişi ve tutkuyu sever. Balık ise ona içe kapanık ve utangaç gelir. Balık'ın somurtkan zamanlarında da Aslan gururundan dolayı taviz vermez ve sevgi göstermez. Bu ikilinin fikirsel ve cinsel uyumları yoktur.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.