Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Aslan ile Aslan : İki Aslan'ın beraberliği oldukça zordur. Çünkü ikisi de " Ben der ". Ancak her şeye rağmen ikili sağlıklı bir empati kurabilirse ortaya biz kavramı çıkabilir. O zaman bu ikili hem romantik açıdan hem de cinsel açıdan anlaşabilir. "Biz" kavramının farkına varabilirlerse uzun ömürlü bir beraberlik ve sağlıklı bir cinsel yaşantı sürdürebilirler.

Aslan ile Başak : Aslan'ın hükmetme duygusuyla Başak'ın hükmedilmekten hoşlanmayan tutumu birbirine uymaz. Hele hele Başak'ın eleştirileri yoğunlaştıkça,Aslan'ın da kükremeleri artacaktır. Ayrıca Aslan yatak odasında da verdiği cinsel tepkilerle sorun çıkartabilir. Bu ikili arasında bir şekilde cinsel ilişki kurulabilir ama bu uzun ömürlü bir ilişki değildir.

Aslan ile Terazi : Aslan kendini biraz frenleyip Terazi'nin uyumuna ayak uydurabilirse ortaya mutlu bir beraberlik çıkabilir. Terazi kolayca ateşlenir.Bu durumda Aslan'ı iyice kükretir. Aslan cinselliğe Terazi'den daha düşkündür. Ayrıca Aslan'ın yataktaki yaklaşımlarına Terazi saygı gösterebilirse bu ikili cinsel bakımdan hem iyi anlaşır hem de bu durum ilişkiyi uzun ömürlü kılabilir.

Aslan ile Akrep : Uyumlu olmalarına rağmen her ikisinin de hükmetme duyguları birbirleriyle çatışır. Tek engel budur beraber olamamaları için. Oysa yatağa gidildiğinde ortaya o kadar güzel bir uyum çıkar ki, bu ikilinin yapamayacağı bir şey yok gibidir. Ancak Aslan'ın istediği saygıyı Akrep'te bulması biraz zordur. Dehşetli bir cinsel uyum yakalarlar ancak uzun vadeli değildir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.