Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi: 19.12.2016
Aslan Uyumu

Aslan ile Koç : Ateş grubunun iki elemanı olan Aslan ve Koç birbirleriyle iyi anlaşırlar. Her ikisi de sekse epeyce ilgi duyduklarından bu ikilinin cinsel uyumu mükemmeldir. Her ikisi de ateşli ve tutkulu tiplerdir. Koç'un önderlik isteğiyle Aslan'ın hükmetme isteği çoğunlukla çatışır. Ancak her şeye rağmen bu ikilinin cinsel ilişkileri hem uyumlu hem de uzun vadelidir.

Aslan ile Boğa : Aslan coşkulu, Boğa ise tekdüzedir. Bu bakımdan ikili zaman zaman çatışabilir. Ancak ikisi de sevgi dolu oldukları için aralarında güzel bir aşk yaşanabilir. Aslan para harcamaya bayılırken, Boğa tutumluluğuyla onu sıkar. Bütün bunlara rağmen bu ikilinin cinsel beraberlikleri yürür. Ancak ilişkinin uzun ömürlü olacağı söylenemez.

Aslan ile İkizler : İkizler'in hafif meşrepliliği ile Aslan'ın krallığı bağdaşmaz.Bu durumda İkizler'in zekice davranması gerekir. Eğer ikizler zekice davranabilirse cinsel bakımdan Aslan'ı heyecanlandırıp çileden çıkartarak güzel bir ilişki kurulmasını sağlar. Aslan kişilik olarak daha güçlü olduğu için dizginleri hemen eline alır ve ilişkiyi yönetmeye başlar böylece çok hoş bir ilişki doğar ve uzun ömürlü de olur. İkilinin cinsel uyumu gayet güzeldir.

Aslan ile Yengeç : Aslan'ın istediği ilişki daha yüzeyselken, Yengeç daha hissidir. Aslan Yengeç'e istediği pek çok şeyi verir. Ancak Aslan'da Yengeç'ten kendisine karşı olan hayranlığını anlatmasını ve bunu belli etmesini ister. Yengeç'in en büyük cinsel özelliği cinsel tutkudan daima daha fazlasını istemesidir. İkili birbirlerinin dediği şeyleri yaparlarsa cinsel bakımdan iyi anlaşabilirler.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.