Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Yengeç ile Yay : Gerek fikirsel , gerekse bedensel olarak hiç anlaşamayan bir ikilidir. Tüm istekleri tamamen birbirinin zıttıdır. Yengeç sevgi dünyasına ne kadar bağlıysa Yay'ın da gözü bir o kadar dışarıdadır. Geleceği düşünen ve planlı yaşayan Yengeç'le,anı yaşayan Yay hiç anlaşamaz. Ayrıca Yay'ın cinsel olarak sabit bir kişiye bağlanmaması Yengeç'i rahatsız eder ve ortaya uyumsuz bir ilişki çıkar.

Yengeç ile Oğlak : Yengeç duygusal olduğu için sevgiden çok şey bekler. Oysa hayli maddeci olan Oğlak ona istediklerini veremez. Ancak aralarında anormal bir cinsel çekim vardır. İlişkileri tutarsızdır. Her ikisi de başka fikirleri savunduğu için uzun ömürlü bir ilişki söz konusu değildir.Ancak yataktaki ilişkileri mükemmeldir.

Yengeç ile Kova : Yengeç'i, Kova'nın bağımsız tavırları incitir.Yengeç ne kadar sabitse,Kova da bir o kadar maceracıdır Yengeç için.Yengeç'in duygusal isteklerine sırt çeviren Kova Yengeç'i duygusal yönden tatmin edemez ve uzun süreli bir beraberlik kurmaları zor olur. Her şeye rağmen bu ikili cinsellik açısından nefistir. Ancak yatağı terk edince ilişki de sallanmaya başlayacak demektir.

Yengeç ile Balık : Sevgiye çok önem veren bu ikili cinsel açıdan da mükemmel bir ikilidir. Birbirlerinin istediklerini karşılıklı olarak yine birbirlerine verirler. Yengeç genel olarak yöneticidir. Onun aktif seviciliği Balık'ı çok etkiler. Onun tuhaflıklarını Yengeç çözer. Hem kısa hem de uzun vadede bu ilişki iki taraf içinde hayırlıdır. İkili yataktan kolay kolay çıkmayacaktır denebilir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.