Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi: 19.12.2016
Yengeç ile Aslan : Yengeç değişken bir karakter gösterir. Aslan ise bunu dengelemeye çalışır. Yengeç'in istediği güveni Aslan ona verir. Yengeç ise Aslan'ın övülmeyi ne kadar sevdiğini bildiğinden Aslan'ı bol bol överek sevgisine sahip olur. Cinsellikleri uyumludur. Yengeç'in ateşi Aslan'ı fazlasıyla tatmin eder. Bu ilişki uzun vadeli de olabilir doğrusu.

Yengeç ile Başak : Başak duygularını pek belli etmemeye çalışır. Ancak Yengeç bunun farkındadır. Başak biraz daha mantıklıdır Yengeç ise ona oranla daha hassastır. Aralarında sıcak bir sevgi oluşur. İşin en garip yönü ise ikisinin de ilişkide utangaç olmalarıdır. Buna rağmen bu ikilinin cinsel uyumları mükemmeldir. Birbirlerini usulca tahrik eder, çılgınca seks yapabilirler.

Yengeç ile Terazi : Terazi Yengeç'in değişiklik gösteren ruh halini anlamakta zorluk çeker. İlgisiz tutumu ise Yengeç'e çok batar. Her ikisi de hislidir. Ancak Yengeç Terazi'ye göre daha içine kapanıktır. Duygulu Terazi ile cinselliği güçlü Yengeç yatak odasında çok iyi anlaşır.

Yengeç ile Akrep : Mükemmel bir ikilidir Yengeç ile Akrep. Yengeç cinsel ilişkide duyarlı, Akrep ise tutkuludur. İkisinin birleşiminden nefis bir cinsel uyum doğar. Akrep sürekli Yengeç'i kıskanır Yengeç ise bu durumu anlamlandıramaz zira Yengeç beraber olduğu kişiye çok sadıktır. Böyle ufak tefek problemlere rağmen bu ikili birbirleriyle çok iyi anlaşır ve ideal bir yatak ilişkisini ortaya çıkartabilirler.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.