Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz!

Güncellenme tarihi:
Yengeç Uyumu

Yengeç ile Koç : Yengeç'e Koç biraz maceracı gelir. Çünkü o biraz daha radikaldir. Ayrıca Yengeç fazlasıyla kıskanç olduğu içinde Koç'un serbestliğinden sıkıntı duyar. Biri diğerinin kıskançlığından, diğeri de onun sivri dilinden şikayet eder. Cinsellikleri prensipler haricinde iyidir. Ancak ikisi de inatçı ve ısrarcıdır. Yatakta anlaşabilirler ancak ilişkileri uzun ömürlü olmaz.

Yengeç ile Boğa : Yengeç'in ateşli oluşu Boğa'nın cinsellik anlayışıyla bağdaşır. Bu ikilinin her ferdi tutkulu ve evcimendir. Kolay kolay evden dışarı çıkmazlar ve yatakta da birbirleriyle yetinirler. Boğa yumuşak davranarak yengecin sorunlarını çözer.Yengeç de ona nazik davranır. Uzun lafın kısası bu ikili hem fikirsel hem de cinsel birliktelikte uyumludur.

Yengeç ile İkizler : Eğlenceye düşkün,bir yerden bir yere konan İkizler Yengeç'in güvensizliğini arttırır. Yengeç kıskanç olduğu için İkizler'in pervasızlığından hoşlanmaz. Kendisi de cinsel yönden güçlü olmasına rağmen İkizler'in sınır tanımaması ona batar. Cinsel olarak iyi anlaşabilmelerine rağmen fikirleri tutmadığı için bu ilişki uzun vadeli olamayacaktır.

Yengeç ile Yengeç : Her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından ilişkileri heyecan taşımaz. Zıtlık ve kontrast yoktur. Duygusallıkları birbirlerini olumsuz etkiler ve sorunlar çıkmaya başlar. Birbirlerini bol bol eleştirirler. Yatak odasında gelindiğinde ise her şey bitebilir. Çünkü fiziksel açıdan çok fazla çekim vardır aralarında. İkisi de şehvetlidir. Ancak bu ilişki uzun ömürlü değildir.
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.