Astrolojik Aşk Ve Tutku Rehberiniz

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Balık- Başak Birbirinizden çok farklısınız ama gelecek vaat eden seks hayatı için yine de denemeye değer.

Balık- Terazi Sabaha kadar süren romantik sohbetler, nefes kesen seks hayatı ve sabahları yatakta kahvaltı... Kısacası mükemmel bir çiftsiniz.

Balık- Akrep İlk günden beri birbirinizden kopamıyorsunuz. O sizin her şeyinizle ilgileniyor, siz de bu işkolik erkeğin rahatlamasını sağlıyorsunuz.

Balık- Yay Onun esprilerini komik buluyor ve eğleniyorsunuz. Ancak sevgili değil iyi arkadaş olma olasılığınız kesninlikle daha yüksek.

Balık- Oğlak Her konuda kendinden önce sizi düşünen sizi düşünen bir erkekle birliktesiniz. Duygusal tavrılarını ateşkli bir seks hayatıyla birleştirmesi onu mükemmel kılıyor.

Balık- Kova Romantik erkeklerden hoşlanıyorsunuz ancak o sizden çok farklı. Duygusal beklentilerinizin karşılanmasına razıysanız sorun yok.

Balık- Balık Yatakta çok uyumlusunuz ve birbirinizin beklentilerini karşılıyorsunuz. Arkadaşlarınız yaşadığınız romantizme çok şaşırıyor.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.