Astrolojik Aşk Ve Tutku Rehberiniz

Güncellenme tarihi:
Kova- Başak Başak erkeği fazlasıyla organizedir ama siz son derece dağınık bir tipsiniz. Onunla birkaç gece için de olsa keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kova- Terazi İstediğiniz her şeyi yapabilir. Ortak yönleriniz çok fazla. İkiniz de hayatın zevklerini sonuna kadar yaşamak istiyorsunuz.

Kova- Akrep Seks konusunda fazlasıyla anlaşıyorsunuz. Ama her şeye cinsel açıdan bakması, sizin gibi zeki birine zamanla biraz sevimsiz gelebilir.

Kova- Yay Özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışamayacağı için iyi bir ikili olabilirsiniz. Yatakta da yeniliklere açık olması keyfinizi yerine getiriyor.

Kova- Oğlak Olgun Oğlak erkeği ayaklarınızın yere basmasını sağlayabilir. Yatakta onun gizli kalan yeteneklerini ortaya çıkarmayı iyi beceriyorsunuz.

Kova- Kova Yatak odasındaki uyumunuz mükemmel. Hayattan istekleriniz ve beklentileriniz de hemen hemen aynı. Kova erkeği ideal tipiniz olabilir.

Kova- Balık Aşk konusundaki beklentileriniz aynı olduğu için utangaç Balık erğkeği size çok çekici geliyor. Yaataktaki performansı da sizi kesinlikle mutlu edecek !
Yayın tarihi: 20.09.2016
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.