Astrolojik Aşk Ve Tutku Rehberiniz

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Oğlak- Başak Mükemmel bir ikilisiniz. En önemlisi her zaman birbirinizin iyi yönlerini açığa çıkarıyorsunuz. Uzun süreli bir ilişki yaşayacağınız ve çok mutlu olacağınız kesin

Oğlak- Terazi Onunla saatlerce konuşup, sabahlara kadar gezebilirsiniz. Bu çekici erkekle hayatınız gerçekten de çok eğlenceli olacak.

Oğlak- Akrep O sizi aklından çıkaramıyor, siz de onun sesini duyduğunuz anda tepeden tırnağa ürperiyorsunuz.

Oğlak- Yay Sosyal olduğu kadar utangaç olan Yay erkeğine mutlaka bir şans verin. Sizin en çılgın fantezilerinizi gerçekleştirmek istiyor olabilir.

Oğlak- Oğlak Birbirinize çok benziyorsunuz, hatta birbirinizin aklını okuyorsunuz. Sosyal hayatta ve yatak odasında da uyumlu bir çiftsiniz.

Oğlak- Kova Soğuk tavırları sizi etkiliyor, sürekli olarak peşinden koşmayı ve ilgisizliğini kaldırabilirseniz mutlu bir çift olmanız mümkün.

Oğlak- Balık Onun kadar sevecen bir erkeğe siz de yumuşak yönünüzü gösterebilrsiniz. Zor durumlarda sert davranmanız sizden soğumasına neden olabilir.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.