Astrolojik Aşk Ve Tutku Rehberiniz

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Akrep- Başak Dışarıdan sakin bir erkek gibi görünse de , sizi koruması altına alacak ve aynı zamanda yatakta da zevk almanıza odaklanacaktır. Çok şanslısınız !

Akrep- Terazi Kısa süreli bir macera olarak bakarsanız çok mutlu olabilirsiniz ama uzun süreli bir ilişki için onun değişken ruh haline uyum sağlamanız neredeyse imkansız.

Akrep- Akrep Aranızda harika bir çekim var ve ikiniz de bu ilişkinin yürümesi için çok çalışıyorsunuz. Tek soryun, ikinizin de fazlasıylam kıskanç olması.

Akrep- Yay Sizin de biraz eğlenmeye ihtiyacınız olabilir. Çünkü ilişkinizi biraz hareketlendirmezseniz monotonluktan kısa sürede sıkılabilirsiniz.

Akrep – Kova Siz duygularınızla Kova burcu erkeği ise her zaman mantığıyla hareket ediyor. Ama hayat ve Seks konusundaki ortak zevkleriniz sizi birleştiriyor.

Akrep- Balık Sizin her halinizi anlayan sabırlı Balık erkeğiyle yaşadığınız ilişki başınızı döndürecek. Size yatakta memnun kalıp kalmadığınızı soracak kadar da cesur bir erkek
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.