Astrolojik Aşk Ve Tutku Rehberiniz

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Terazi- Başak O sizi sakinleştirirken, sizin çılgın yönünüz onu hareketlendirecek. Ama onun bu dingin hali yatakta size çok iyi gelecek.

Terazi – Terazi Her konuda çok uyumlusunuz, özellikle de cinsel yaşamınızı hareketlendirme konusunda. Çatıda yıldızların altında beraber olabilirsiniz.

Terazi- Akrep O sizin ilginizin sadece kendi üstünde olmasını istediği için ona başka bir hayatınız daha olduğunu anlatmanız gerekiyor. Ama seks mükemmele yakın.

Terazi- Yay Bu çekici erkek daha ilk çıkmanızda sizinle beraber olmak isteyebilir. Emin değilseniz biraz bekleyin. Zamanla sizin beklemeye değer olduğunuzu anlayacaktır.

Terazi- Oğlak Kendinize yapılan şık hareketlerden hoşlanıyorsunuz ve o da bunları yapabilecek bir erkek. Yatağın üstünü gül yapraklarıyla süsleyip, en ön sıradan konser bileti alabilr.

Terazi- Kova Sokakta öpüşmek, yaratıcı seks gibi sıradışı ama romantik hareketler yapan Kova erkeği bağımsız kadınlardan hoşlanır. Rüya gibi, değil mi ?

Terazi- Balık Sizin kadar sosyal hayatın içinde değil ancak dürtüleriyle sizin kalbinizi kazanacak ve yataktaki becerileri ile sizi titretecektir.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.