Astrolojik Aşk Ve Tutku Rehberiniz

Güncellenme tarihi: 01.11.2016
Başak- Başak Hayattan beklentileriniz aynı. Seks konusunda da çok uyumlusunuz ve yatakta birbirinizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyorsunuz.

Başak- Terazi Duygusal açıdan çok iyi bir ikili olduğunuz söylenemez. Seks konusunda ise vasat bir durumdasınız. İlişkinizin uzun sürmesi zor gibi görünüyor.

Başak- Akrep Şehvetli Akrep erkeğiyle birlikte zincirlerinizi kolayca kırabileceksiniz. Üstelik size olan ilgisi sadece seksle sınırlı da değil.

Başak- Yay Kesinlikle onunla aynı dili konuşmuyorsunuz ancak seks hayatınız gelecek vaat ediyor. Bunun için biraz çalışmanız iyi olabilir.

Başak- Oğlak Onun kadar güvenilir bir erkekle bulutların üzerinde uçmanız mümkün olabilir. Seks dahil her konuda birbirinizle son derece uyumlusunuz.

Başak- Kova Birlikte cinsel limitlerinizi zorluyorsunuz. Plajda soyunma kabininde sevişmek gibi beklentileri olması sizi son derece heyecanlandırıyor.

Başak- Balık Onunla beraber olduğunuz zaman içinizdeki yaramaz kız açığa çıkıyor ve sakin yaklaşımı da sizin işkolik yönünüzü dengeliyor.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.