Aslan Burcunda Yeniay Bizi Nasıl Etkileyecek?

Güncellenme tarihi:
Madde 9: Miras, nafaka, ev alım satımları gibi gelecek planlarınız ani değişimlere uğrayabilir. Eş ve eşin parası ortaklı gelirler gibi konularda ani çıkan planlar var olan gidişatı büyük ölçüde değiştirebilir.
Madde 10: Sevgi ilişkilerinde daha talep kar ve gururlu davranabiliriz. Yapacağınız ve izleyeceğiniz yöntemler bazı kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Partnerinize karşı “benimde bu iyi hayat hakkım“ baskısıyla bunaltma noktasına gidecek bir dürtüye sahip olabilirsiniz.

Dememiz o ki; Ölümün bile sizden alamayacakları gerçekte sizindir, bu da ruhsal olgunluğu sağlayan hakikate ulaşmaktır. Bu bir sihirdir, gittiğiniz yönü belirlemek sizin elinizdedir. Sonuçları siz oluşturursunuz, ne ekerseniz onu biçersiniz, karşılaştığınız her kişi size sizi yansıtır. Sonuç olarak hiçbir savcı, işlemediğiniz suçlarla ilgili korkunç cezalara çarptırılmanızı isteyecek iddianameyi hazırlamaz ve siz kendinizi savunmak zorunda kalmazsınız. Yargılama ve suçlama tuzağından uzak kalırsınız. Siz kimseyi yargılamaz ve suçlamazsanız, kimse de sizi yargılamaz ve suçlamaz. Sabır ve hoşgörünün tadını bir kez alırsanız bir daha vazgeçemezsiniz. Yani ön teker nereye giderse arka teker de oraya gider… Doğru ve dürüst olanı seçip karmaşıklıklardan kurtulmanız dileği ile…

Harika bir hafta, Mutlu bir gün dilerim
Yayın tarihi: 24.07.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.