Aslan Burcunda Yeniay Bizi Nasıl Etkileyecek?

Güncellenme tarihi:
Madde 4: Ev değişimi, evin yenilenmesi gibi konularda dekoratif çözümler buluşmak isteyebiliriz. Yaşadığımız alanın daha lüks güzel ve konforlu olmasını talep edebiliriz. Burada ihtiyaç ve lüks arasında ki ince çizgiyi ayırt etmelisiniz. Finansal anlamda önünüzü görmelisiniz.
Madde 5: Güzellik, estetik gibi konularda daha fazla gösterişli olmayı seçebiliriz. Bu yenilikler yapmak bize iyi gelebilir. İhtiyacımız olan tek konu gösteriş ve ayakta kalabilmek adına ele güne karşı güçlü durmak olabilecek.
Madde 6:İlişki başlatırken ani kararlar alırken çoğu ilişki aşk acısını dindirmek için başlayabilir bu yüzden sonu hüsranla sonuçlanabilir. Zorlu yollardan geçerek elde ettiğimiz kazançları ve başarıları korumak adına bazı baskıcı tavırlar sergilemek zorunda kalıp güç mücadeleleri içerisinde birden kendimizi bulabiliriz.
Madde 7: Dostlarınız ve arkadaş çevrenize bu dönemde dikkat edin. Gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ani olaylar ani yön değişikliklerine sebebiyet verecek ve birçok ilişkide değişime uğrayacaktır.
Madde 8: Bulaşıcı hastalıklara karşı ekstra dikkat etmeliyiz. Boyun ve bel tutulmaları, tansiyon kalp problemlerine ayrıca önem verilmelidir.
Yayın tarihi: 24.07.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.