Aşk Hayatınızdaki Heyecanı Burcunuzla Yakalayın!

Güncellenme tarihi: 23.01.2017
Koç burcu romantizmi doruklarda yaşar!

Hiç beklemediğiniz bir anda, size ne kadar çekici olduğunuzu söylerse sakın şaşırmayın! Koç Burc'u kişileri oldukça çekici ve etkileyicidirler. Üstelik ona aşık olmak da bir o kadar kolaydır. Yapısı itibariyle küçük yaşlardan itibaren karşı cinse ilgi duymaya başlarlar. Otoriterdirler, isteklerini gerçekleştirmek için engel tanımazlar.

Sürprizlerle dolu Koç Burc'u, aynı zamanda oldukça cüretkârdır. Karşı tarafı, avlanması gereken bir av olarak görür. Özellikle Koç erkekleri için bu davranış, egolarını tatmin etmenin, Koç kadınları içinse, çekiciliklerini test etmenin en iyi yoludur. Aşık olduğu zaman işler değişir. Mükemmel bir aşık olur, ilişkilerine değer verir, romantizmi dolu dolu yaşatırlar. Her ne kadar Koç Burc'u insanı kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını ilk sıralara koysa da bu tutumlarından ve hayata olumlu bakışlarından etkilenmemek imkansızdır. Bu burcun kadınları, onur ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; çünkü üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışmasından hoşlanmazlar...
134507
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.