6 Eylül Balık Dolunayının Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
Güneş tutulması, cesur, kendine güvenen değişiklikler getirerek uzun vadeli bir başarıyı sunacaktır. Duygusal hassasiyet artabilir. Buna sebep verecek olaylara yönelmeyin. Israrcı olmayın. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını algılamak sizi çok huzursuz hissettirebilir. Bu yüzden temkinli olun, arkadan dönen olaylara ve skandallara karşı daha savunmasız kalabilirsiniz. Şüphe, paranoyakça düşünceler, madde bağımlılığı ve yeme bozuklukları gibi suçluluk ya da kendine zarar verici alışkanlıklar açığa çıkabilir, dikkat.

Unutmayın ki, 21 Ağustos güneş tutulması, uzun vadeli başarılar için cesur, güven verici değişiklikler yapmanıza yardımcı olan bir gökyüzü transitiydi. Odaklanmış ve akut düşüncelerin silineceği ve artık sırların, yalanların ortaya çıkacağı bir dönem başlıyor. Gerçeği keşfetmek can yakabilir ancak hırs, güç ve macera hissi size güç verecektir. Hayatınıza güneş tutulması etkisi ile giren ve bu dolunay ile ilişkileriniz güçlenen insanlara özellikle dikkat edin. Geleceğe yönelik uzun süre hayatınıza dâhil olan kişiler olma olasılığı yüksek olabilir. Hayat bir gözlem. Yaşantınızı gözlemlemeye devam edin…

Not: Önce Yükselen burcunuza daha sonra kendi burcunuza göre etkilerini okuyup hayatınıza dair parçaları birleştirebilirsiniz.
Yayın tarihi: 05.09.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.