28 Mart Yeni Ay'ının Burçlara Etkisi

Güncellenme tarihi:
Başkalarını manipüle ederek, duygularınızı baskılayarak ve sizi dönüştürmeye gelen kuvveti inkâr ederek büyük bir çabayla yaşadıklarınıza cevap vermeye çalışırsanız içinde olduğunuz problemi daha da büyültüp, geriliminizi arttıracaksınız. Zaten kaçtığınız bir içsel gerilime meydan okumayın. İçinizdeki asıl kişiyi tanımaya başlarken yüzeye çıkan öfke ve küskünlük aslında bugüne kadarki sizin kendinizi çevresel baskılardan dolayı farkında olmayışınızdan kaynaklıdır.

Bu Yeniay’ın bu farkındalığı ile yüzleşip kendi içsel gücünüzün farkına vararak, fiziksel gücünüzün sesini biraz kısarak gelişen süreci anlamaya çalışın. Ayaklarınız aslında yere basıyor. Sığ sularda yüzmek zorunda kaldınız tüm konu bu. Âmâ siz derinlerde boğulduğunuzu sanıyor ve bilincinizin öğrenilmiş çaresizliği ile ayaklarınızı yere basmayı denemiyorsunuz. Kalkın ve silkelenin. Derdiniz sadece kendiniz olsun. Kimseden hesap sormaya çalışmayan. Sizin hesabınızı soranda, sizin yaralarınızı saranda belli. Siz bu evreni yaratanın işine karışmayın. Herkes kendi işine baksın mesela kahve içmekle başlayabiliriz 
Yayın tarihi: 28.03.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.