28 Mart Yeni Ay'ının Burçlara Etkisi

Güncellenme tarihi: 28.03.2017
Tecrübelerime göre değerlendirirsem Plüton gezegeni biraz toplumsal ve ailevi konularımız yani köklerimizden gelen yıkılması zor hatta mümkün olmayan ‘’Tabu’’ kavramı ile ilişkilendirdiğimiz durumları ortaya koyar. Yani, Bugüne kadar hiç fark etmediğiniz tabularınızın size biraz duygusal baskı yaşattığını hissedebilirsiniz. Bu sizi insanlara karşı hırçınlaştırabilir. Kendi kendinize bana ne oluyor ya diye sorular sormaya başlayabilirsiniz.

Psikolojik anlamda bunun ne olduğunu bulmak size zor gelebilir. Âmâ eski tecrübelerime dayanarak paylaşmak isterim ki; konu tamamen Bu bugüne kadar gereksiz kurallarınız yüzünden yapamadıklarınızın ağırlığıdır. Bu yeniay vesilesiyle kendi kendinize koyduğunuz gizli kurallarınızla yüzleşmek için üzerinize gelen baskıyı artık ret etmemelisiniz. Koç yeni ayında gerçek isteklerinizle yüzleşmeyi ret ederseniz dönüşüm bizi oldukça zorlayacaktır. Bu duyguları bastırırsanız kendi kendinize endişe ve kaygı yaratırsınız. Gizli kurallarınızla yüzleşmelisiniz çünkü bütün çöplük, korkular, bağlılıklar ve olumsuzluğun geride bırakılması veya olumlu yönde değişime uğraması için bunların yüzeye çıkarmalısınız ki, yenilmekten ya da kontrolü kaybetmekten korkmamalısınız. Belki de çoktan kaybettiniz ya da zannettiğiniz kadar kontrollü değilsiniz? Bu konuya eğilin.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.