21 Ağustos Güneş Tutulması Etkileri

Güncellenme tarihi:
Bağımlılıklar gibi yıkıcı ya da modası geçmiş davranışlarınızı değiştirmek için harika bir zaman dilimine giriş yapıyoruz. Kendinle gurur duymak için güçlü bir arzu, kötü alışkanlıkları kırmakta ve onları değiştirmek için beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tabi ki senin bu değişime ne kadar açık olduğunla da alakalı olacaktır.

Aynı zamanda benzer gökyüzü olaylarında eski kadim astrologlar Regulus'taki güneş tutulması ile birlikte isyan, devrim, devlet başkanlarının devrilmesi, askeri darbeler ve siyasi veya ölümcül suikastları tetikleyebileceğini gözlemlemişler. Bu tutulma sizlerin de bildiği üzere Amerika’dan tam gözlemlenecektir ve Aynı zamanda ABD devlet başkanın haritaları ile genel anlamda bakıldığında oldukça zorlayıcı ve güçlü etkiler barındırmaktadır. Ekonomik, jeolojik ya da sosyopolitik anlamda önemli gelişmeler söz konusu olabilir.
Yayın tarihi: 21.08.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.