18 Nisan'ın Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

Güncellenme tarihi:
18 Nisan da 21:57 de Koç burcu Hint astrolojisine gore “Mesha” da YENİ AY gerçekleşecek. Zodyak’ın ilk burcu başlangıçlar heyecan ve umudu temsil eder. Eril ve Rajastiktir. Yöneticisi güç ve cesaret veren MARS’tır. Güneş, Koç burcunda güçlü konumdadır. “Rajas” enerjinin özü anlamına gelir. Bu yeni ay yeni başlangıçlar cesaretle yapılan girişimler açısından oldukça önemlidir. Yenilenme arınma yaşam enerjimizi yükseltmemiz için gökyüzünün bizlere armağanı KOÇ Yeni ayı.

Niyetlerimiz seçim ve başlangıçlarımızla şekillenen tohumlama zamanıdır ve bir yıl boyunca etkili olacaktır. Şimdi özümüzden gelen güzellikleri fark edip hayatımıza yansıtma zamanıdır. Baştan ayağa tepeden tırnağa yenilenebilir olumsuz alışkanlıklarımız ilişkilerimiz ve rahatsızlıklarımızdan uzaklaşabiliriz. Ne duruyorsunuz şikayetçi olduğunuz konularda çözüm üretmek için harekete geçin değiştirmediğiniz gerçeklere bakış açınızı değiştirin ve yenilenin…

Rajas: Dinamizm canlılık yaşama gücüdür.

Yazan: Astrolog Şenay Yangel
Yayın tarihi: 17.04.2015
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.