11 Şubat Ay Tutulması Hayatınızı Değiştirecek!

Güncellenme tarihi: 10.02.2017
11 Şubat sonrasında hayatınızda ne gibi konular gündeminizi oluşturacak ise 21 Ağustos’ta 28 derece Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasında tüm mesele tamamlanacak denilebilir. Bu tutulmada yine Aslan burcunun üçüncü dekanına denk geleceği için hayatınızın en önemli gelişmeleriyle karşı karşıya kalacaksınız diyebiliriz. Bu ülkemiz içinde geçerli. Uluslararası ilişkilerimizde yüksek ego ve benlik duygusuna teslim olabileceğimiz için gelişen bazı ses getirici olayların da habercisi olabilir. Yönetimsel değişikliğinde gerçekleşeceğini yasaların, hukuksal konuların büyük değişime gireceği bir döneminde altyapısı oluşmaya başlayacak.

Bir diğer önemli husus ise 11 Şubat’taki Ay tutulması esnasında Jüpiter-Uranüs karşıtlığının üzerinde, Mars-Uranüs kavuşumunun gerçekleşmesidir. Aniden, beklenin dışında gelişen olayların dengemizi bozabileceğini gösteriyor. Özellikle doğal afetleri de tetiklediğini söyleyebiliriz. Ülke genelinde iç savaş tarzı atmosferlerden uzak durmamız gerekli. Para piyasalarında çok önemli dönüşümler, kanunlar söz konusu olabilir. Yönetici figürlerinin güç savaşları içerisinde kalıp toplumsal bir direniş gösterilebilir. Bu tür davranışlardan uzak durulmasını tavsiye edebiliriz.
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.