11 Şubat Ay Tutulması Hayatınızı Değiştirecek!

Güncellenme tarihi:
11 Şubat'ta Ay Tutulması Kişisel Taban da Hayatınızı Değiştirecek Ve Dönüştürecek

Yılın merakla beklenen ilk ay tutulması geldi çattı. Beklenilen fırsatları karşımıza çıkartabilecek nitelikte. Hepimiz bir şekilde etkileneceğiz ama tabii en çok Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçları ve yükselenleri bu sabit nitelikte burçlarda olanları çok daha fazla etkileyecektir. Her dolunay da konuştuğumuz ve söylediğimiz gibi dolunaylar; insan duygularında değişime ve sonlandırmaya sebebiyet verir ve tabi bu hiç de kolay olmaz. 11 Şubat’ta Aslan burcunda gerçekleşecek 22.derecedeki Ay tutulması 3.dekanda olacaktır. 3.dekanı Mars doğasındadır. Bu dekandaki Ay tutulmasında, toplumsal olayların görkemli bir şekilde kendini göstermesi söz konusu olabilir.

Halkın, yöneticilerin, sanatçıların daha fazla görünür oldukları ya da ayaklanma tarzı davranışların ortaya çıkması veya askeri, polis, devlet ile ilgili farklı operasyonların gündeme gelmesi öngörülebilir. Kişisel taban da haritalarınızda bu Ay tutulmasının bir diğer dikkat çekici yanı ise 2017 yılı içerisindeki öykünüzü oluşturan bir tutulma olmasıdır.
Yayın tarihi: 10.02.2017
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.