11 Mayıs Akrep Burcunda Dolunay!

Güncellenme tarihi: 08.05.2017
Dolunay Zamanları, Ay ve güneşin restleştiği zamanlardır. Ay duygularınızdır, güneş ise iradenizdir. Yeniay zamanları Ay ve güneşin el ele birlikte olduğu zamanlardır. Hatırlarsınız ki 26 Nisanda Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşti. Bu dolunay işte o dönemden gelen konuların karar verilmesi gerektiğini söylüyor. Doğum Haritanızda hangi evde bu dolunay gerçekleşiyorsa genel olarak o alanlarında kapanışlar ya da köklü çözümler bulacaksınız demektir. Geleceğe güvenle yönlendiren ve artık son kullanma tarihi bitmiş olanları temizlediğimiz bir gökyüzü hadisesidir. Bu yüzden iyi bir bilinçaltı temizliğini sağlar.

Dememiz o ki; Bir eylemin temelinde ne kadar az kötü niyet varsa o kadar az Karma oluşur. Yapılan eylemlerin karşılığı olarak yaşanması gereken sonuçlar planlı ve programlı bir şekilde insanın karşısına çıkar. Dünya’nın neresinde olursanız olun anlamsız insanlar karşınıza kesinlikle çıkacaktır. Yolunuzu kesenler, sıranızı kapanlar ile önünüze çıkanlar olsa da merak etmeyin iyi karma yanınızda olacaktır. Her şeyin umduğunuzdan güzel bulduğunuzdan değerli olması dileğiyle…
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.