Yaşlı kadın, genç erkek ilişkisi...

Güncellenme tarihi:
Size enerji verirler!
Genç erkekler neşelidir, akıllıdır, zekidir, romantiktir. Hayatından henüz çok kadın geçmediği için sizi çok önemser, aşkınıza ve size değer verir. Eksisinden daha çok gülersiniz. 20'li yaşlarınız sanki geri gelmiştir. Birbirinize başkalarının asla anlayamayacağı komik, saçma isimler takar, her dakika gülecek bir şey bulursunuz. Geceler boyu uykusuz gezip, sabahları işe gittiğiniz halde, hala enerji dolu olduğunuzu fark edersiniz. İşte her şey size harika görünür, kimse sizi kızdıramaz, yaratıcılığınız, performansınız aniden şaşırtıcı derecede artar.
Yayın tarihi: 24.06.2008
62835
YORUMLAR

kesinlikle katılıyorum ! erkekeler bunu yaptığında toplum onlara hiç ama hiç birşey demiyor, kadın bunu yapmaya kalktığında ise kıyamet kopuyor,pardon da alan razı veren razıysa ve iki gönül karşılıklı seviyosa birbirini 3.şahısların karışması ,yorum yapması kadar abes bişey yok ben ce,birbirini seven insanlarıda boş yere yıpratıyorlar ben ce,yazıktır,günahtır..

özge 14.07.2008 01:24:54
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.