Uyku Pozisyonunuza Göre Aşk Stilinizi Öğrenin!

Güncellenme tarihi:
'Aşıklar yattığı yerden belli olur'. Bu söz, doğru olabilir mi sizce? Yanıtını hemen söyleyelim; evet! Uzmanlar, uyurken partnerinizle birlikte aldığınız pozisyonun, belki kendinize bile itiraf edemediğiniz duygularınızı ortaya çıkardığını iddia ediyorlar. Peki, ya siz, nasıl uyumayı tercih ediyorsunuz? Yatağa girdiğinizde uyumadan önce partnerinizin yanına süzülüyor, göğsüne yaslanarak huzura kavuşuyorsunuz. O da bu yakınlığı karşılıksız bırakmıyor ve sizi sevgiyle bağrına basıyor.

Sabah uyandığınızda ortaya çıkan tablo ise aşkınızla ilgili düşüncelerinizi hayal kırıklığına uğratıyor: Partneriniz, yorgana el koyması yetmiyormuş gibi, bir de sırtını size dönmüş bir halde uyuyor. Sabaha kadar sarmaş dolaş, yüz yüze uyuduğunuz, birbirinizden adeta kopamadığınız gecelere ne oldu? Yoksa size sırtını dönmüş olmasının nedeni, ilişkinizde sorunlar başladığının bir işareti mi? Amerikalı araştırmacı Dr. Mark Goulston ile Samuel Dunkell de 'yataktaki beden dilini' araştırmaya koyulmuşlar. Ve uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda şu karara varmışlar: Uyurken aldığımız pozisyon, bize, aşk hayatımızı anlatabiliyor. Ancak uyumadan önce yatağa girer girmez seçtiğimiz pozisyon, uyurken tesadüfen değişen hareketlerimizden çok daha net sonuçlar veriyor.

Şimdi çeşitli uyku pozisyonlarının yer aldığı fotoğraflara göz atın. Ve size uygun pozisyonu seçerek aşkınızı test edin!

Yüz Şeklinize Göre Karakter Analiziniz!
Yayın tarihi: 26.02.2016
64464
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.