Sevgililer Günü İçin Çılgın Hediye Önerileri

Güncellenme tarihi:
Peki Neymiş Aşkin Tarihçesi?

Aşk; kimilerine göre Adem ve Havva'dan bu yana süren "eski bir yalan" ve "anlamdan yoksun bir kelime" kimilerine göre de "bir tutku" ya da "bir tür ruhsal hastalık", ama "ne onunla, ne onsuz" olunabilecek bir duygu...

Hiç kuşkusuz Adem ve Havva'dan günümüze yaşlı dünyamızın aşk anlayışı da değişti. Bugün pencere altında buluşmalar, mendil atmalar,uzaktan uzağa bakışmalar ve aşk mektupları yerini, internette aşk mesajlarına bıraktı.

Aşıkların günü olan ve gitgide bir sektör halini alan "14 Şubat Sevgililer Günü"nde bu yıl çılgınlığa varan süprizler bu yılda sevgilileri bekliyor.

Tarihçesi milattan önce 4. yüzyıla dayanan Sevgililer Günü'nde, sevgiliye hediye almanın maliyeti cep yakarken, yılda bir kez de olsa aşkının büyüklüğünü göstermek isteyen sevgililer, ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen çiçekçilere ve hediyelik eşya mağazalarına koşuyor. En mütevazı hediye olan tek bir gülün fiyatı bile 3.5 milyon lira ile 7 milyon lira arasında değişiyor.

Burçlara Göre Hediye Seçenekleri
Yayın tarihi: 11.02.2016
18572
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.