Sekste Ne Kadar Sıkıcısınız?(Test)

Güncellenme tarihi: 10.11.2016
Kırmızılar çoğunluktaysa: Seks hayatınız kırmızı alarm veriyor!

Sonuçlara göre tüm belirtiler gösteriyor ki cinsel hayatınız ölmüş de ağlayanı yok. Baksanıza eşiniz kendine yeni hobiler bulmuş, seksi değil ucuz iç çamaşırlarını tercih ediyor ve cinsellik sadece onu sessiz tutuyor. Uzmanlara göre eğer bir erkek cinsellikten istediğini alamıyorsa bunu partneri ile konuşmayı reddediyormuş. Erkeklerin bir ilişkide tatmin olamamasının iki nedeni vardır; frekans uyuşmazlığı ve ilişki sırasında ne olduğu. Bu yüzden o sessiz kaldığı sürece sizin sorular sormanız gerekiyor. Ama bu soruları kendinize sormalısınız.

Yaşantınız nasıl? Stresli misiniz? İlişkinizde çözülmesi zor bir sorun ile karşı karşıya mısınız? Bunların dışında kendinizi suçlamadan ve yargılamadan partnerinizin hoşuna giden ve gitmeyen şeyleri yapıp yapmadığınızı sorun. Daha sonra kendi hoşunuza giden ve sizi havaya sokacak şeyleri belirleyin. Bunları birden bire ona söylemek yerine yumuşak dokunuşlar ile konuşmaya başlayın. Böylece sağlam ve güzel bir seks hayatı için temelleri atmış olacaksınız.
555523
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.