Seksin 12 Hali!

Güncellenme tarihi:
Hayatta yalnızca bir seks modeli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ateşli bir yakınlaşmaya girmemizi sağlayan tam 12 farklı duygu ve motivasyon var!

1- EĞLENCELİ:

İlerisi düşünmeden yapılır ve her iki tarafı da son derece mutlu eder. Başka bir deyişle; eğer depresyondaysanız. Kalbiniz kırık veya sinirliyseniz, yaşadığınız eğlenceli seks olamaz. Ancak iki kişinin uzun süreli bir ilişki haricinde yaşadığı her tür ilişki bu kategoriye girer. Elbette, sonucunda olumsuz etkiler yaratmayacağını söyleyemeyiz.

Kalp kırıklıkları, kıskançlık, akıl karışıklığı ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanma gibi ciddi riskleri bulunabilir. Ancak bu tür bir yakınlaşma sırasında asla sonrasını düşünmezsiniz; anı yaşarsınız.

Zaten onu güzel kılan şey, sadece anıyaşamaya odaklanmış olma hissidir. Uzun süreli ilişkilerde de zaman zaman yaşanabilir; özellikle taraflardan biri piyangodan para kazanmış, ilk kitabını satmış veya hayatının hiç beklemediği bir alanında bir sürprizle karşılaşmışsa.

Erkeğinize Vermeniz Gereken Seks Dersleri!
Yayın tarihi: 16.02.2016
2505588
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.