Seks kötü olduğunda..!

Güncellenme tarihi: 31.10.2016
Erkek arkadaşınızı çok seviyor ve onunla birlikte zaman geçirmekten çok keyif alıyor olabilirsiniz. Sizi düşündüren tek şeyse, yatak repertuarının kısıtlı olması. Özetle, işe biraz heyecan kalmak istiyorsunuz.

Yazar ve seks terapisti lan Kerner, erkeklerin kolaylıkla orgazma ulaşmalarından dolayı tahrik olmak için çeşitliliğe ihtiyaç duymadıklarını söylüyor. Dolayısıyla da yatakta heyecan yaratmak için yeni yollar aramıyorlar.

Ama seks terapisti Ava Cadell'e göre, kadınlar yatak odasında heyecan katsayısının yükselmesini istiyor. Cadell, "Biz kadınların orgazmı zihinsel uyarılar sonucunda gerçekleştiği için, tatmin olmak adına farklılığa ihtiyaç duyuyoruz."

Panik olmanıza gerek yok. Erkek arkadaşınız içten içe bir değişiklik yapması gerektiğini düşünmese de, ona bir seçenek sunduğunuz takdirde önerinizi geri çevireceğini hiç sanmıyoruz. İçinde yatan yatak canavarını ortaya çıkarmak için, kafasına bazı yaramaz düşünceleri sokmanız şart!
137355
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.