Seks Hayatınızı Uçuracak Egzersizler!

Güncellenme tarihi:
Yavaş Kegel egzersizleri

Bu uygulama kaslarınızı güçlendirmenize ve bu kaslarınıza istediğiniz gibi söz geçirebilmenize yardımcı olur. Yavaş egzersiz için yere ya da yatağınıza uzanın. Nefes alın ve nefesinizi verirken pelvik taban kaslarınızı yavaşça sıkın. Beş saniye bu şekilde durun, sonra düzenli nefes almaya devam edin. Zamanla bu sayıyı ona çıkarabilirsiniz. Pelvik kaslarınızı çok sıkmamalısınız çünkü bu başka kaslarınızı etkileyebilir. Egzersizleri sabah-akşam 4-5 kez tekrarlayın. Bir süre sonra tekrarları 10’a çıkarabilirsiniz.

Hızlı Kegel egzersizleri

Hızlı kegel egzersizinin yavaş olandan tek farkı kaslarınızı daha çabuk sıkıp serbest bırakmanız. İki sıkma hareketi arasında en az üç saniye olmalı. Bu egzersizi de 10 kez tekrarlayabilirsiniz. Egzersizlerinizi bir süre yatarak yaptıktan sonra oturarak yapmaya devam edebilirsiniz. Vücudunuzdaki değişimi altı haftada hissetmeye başlarsınız.
Yayın tarihi: 15.04.2016
68512
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.