1129304
YORUMLAR

birde sonradan meydana çıkmışlar adamların eşlerini suçluyorlar boşansın o zaman bildiğim istemeyen boşanır gerisi tezgah. burda nedense hep kandırılanlar var bu son.

sevda 28.04.2011 17:40:58

bu son.evli sevgiliden geçilmiyor azcık kandırmış diye kandırdı, birde sonradan meydana çıkmışlar adamların karılarını suçluyorlar boşansın o zaman sevgiliyle evlenmek şart değil boşansın yaptığı azgınlık ne boşanıcak. bildiğim istemiyen boşanır gerisi tezgah. adamada kızsın hep mana demek istediğim, kopyacılar.

sevda 28.04.2011 16:57:28

cesaretin varsa ayrıl rumuzlu, hep aldatıyorlar huy çünkü, laf anlamıyorsu nuz ki. benim düşüncem kadınlar n`aparsa yapsın aldatılacak huy çünkü, huyu olmayanlar aldatmaz. evlilik eşlerin birbirini kandırmasından hariç başka şey değil herkes birbirini baştan kandırıyor ilksin, vs. başkasına gidiyorlar.

sevda 20.04.2011 16:14:02

Bazı yorumlara katılıyorum, evli sevgili dolu burda kandırılanlar karşıma çıktı. Bir tane yazarı okuyordum, burayıda. En çok burda kandırılanlar karşıma çıktı.

sevda 15.07.2010 20:52:20

Sen önce kendini onun eşinin yerine koy ve bir düşün o senin kocanı elinden almaya çalışıyor ve bile bile yapıyor bunu düşün bakalım neler hissederdin.

sozenes 13.06.2010 22:43:56

Sırf bir erkeği aşık oldun diye , onun evdeki çocuklarını büyütüp hayatını sadece ona ve cocuklarına adayıp zorgünlerinde eşine destek olmuş , ve belkide sadece eşi ve ailesi için yaşayan bir hemcinsini bu kadar zor ve onursuz bir durumda bırakmak , bencilce ve hayasızca bu ilişkiye devam etmek erkek libidoları ve yalanlarına bu kadar kanmak ve kendini her konuda haklı görmek doğru bir kadının yapması gereken davranışlar değildir hem unutmayınki yuva yıkanın yuvası olmaz ve birgün inanın sizede ona yaptığının aynısını yapar o yüzden vazgeçin bu ilişkiden ve daha fazla ah almayın.

sozenes 13.06.2010 22:39:12

2. kadın olmakk.. nedemekki acaba ben bunu anlayamıyorum kime göre neye göre 2. kadınsın yada 1. kadınsın!!! arkadaş ben anlayamıyorum ki duygulardan bahsediyoruzz sen kendinmi bu adam uygun dur ben buna aşık oluyum dedin düşünüp oylemi aşık oldun? tabiki hayır...... aşk içine düştükten sonra istediğin kadar debelen çıkamazsın arkadaş!!

ayşe aslan 31.01.2010 14:21:43

üçüncüsü ise çok üzgün.inanmayacaksınız ama o en zor günlerimde ağlarken hep onu aradım,ondan destek aldım.o ise devamlı özür diliyordu.ama suç onda değildiki,diğer kızlardada değildi.suç sadece eşimdeydi.bir ailesi olan karısı ve kızı olan yani sorumlulukları olan kişi eşimdi.diğerleri ise saflıklarının iyi nyetlerinin aşklarının ve eşimin yalanlarının kurbanı olmuşlar.umarım o hayatının gerçek aşkını,onu gerçekten çok sevip değer veren erkeğini bulur.ben ve eşim bir şekilde hayatımızı düzene soktuk mutluyuzd

ezgi 25.11.2009 23:02:59

peki sonuçta kime ne oldu derseniz.eşim sirkede kurt yaşar gibi yaşıyor.bana gelince seviyorum.eşim kapında köpek olurum dedi.bende lafla olmaz icraat lazım dedim ve tam 42 gece merdivende taşın üstünde uyudu.aklınıza bile gelemeyecek eziyetler ediyorum yedi aydır eşime.bıkıpta gidecekmi acaba diye ama gitmiyor.işte bende böyle geçiriyorum günlerimi.biri nerede bilmiyorum,biri hapiste,biri ise..gerçekten çok pişman ve kalbi yaralı.her insan hata yapar şeytana uyar.önemli olan ders almak.hatayı tekrar tekrar yapmamak.birini hiç tanımam.ikin

ezgi 25.11.2009 22:52:52

kıyamadım çünkü o da sevmiş benim eşşek kafalıyı.ona şunları dedim''nasıl kandın inandın ona sen bu kadar saf biri değilsin.nasıl kullandırdın kendini.yüzüme bakarken için acımadımı hiç?hadi ben tescilli salak oldum artık,sendemi anlayamadın bu eşşeğin yediği naneleri''dedim.bana neler anlattı neler.ben çok sinirli,agresif,vurdumduymaz bir kadınmışım.onu(eşimi)hiçbir yönden mutlu edemiyormuşum.benimle boşanıp onunla evlenecekmiş..bütün bunları ve daha fazlasını eşim bu safıma ve tabi diğerlerinede anlatmış durmuş.yani takmış bi plak a

ezgi 25.11.2009 22:41:53
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.