Orgazm! Sorusu Olan?

Güncellenme tarihi:
Soru: Kimse bana orgazm yaşatamadı. Yardım edin!

Cevap: İlk olarak orgazm bir doğum günü hediyesi değildir. Kimse size veremez. Bu surumda biraz gizliliğe ihtiyacınız olacak. Vücudunuzda nelerin işe yaradığını öğrenmelisiniz. Ayrıca partnerinizi nasıl yönlendireceğinizi de öğrenmelisiniz. Onunla birlikte yataktayken ona kibar iltifatlar yerine, daha kirli iltifatlarda bulunun. Sevişirken bir erkeğe ayakkabılarını çok beğendim demek komik olacaktır. Kendinize zaman verin ve sevgilinize sürekli gelip gelmediğini sormaktan vazgeçin.
Yayın tarihi: 22.04.2016
546184
YORUMLAR

orgazm olmak kesinlikle bir ayrıcalıktır..bi çok kadının orgazm olamaması tamamen psikolojik..ben herdefasında orgazm olabiliyorum..hatta bu arka arkaya olabiliyor..orgazm olabilmek için kesinlikle partnerinizi çok ii seçin..yani kadın psikolojisinden anlayan biriyle birlikte olursanız sorunda ortadan kalkar..kadınların orgazm olamamasındaki diğer etmende türk erkeklerinin kadın psikolojisinden anlamak yerine kendilerini tatmin etmek öncelikli geliyor.seks evliliği veya bir ilişkiyi götürebilecek en önemli fenomendir..SEKS HAYATTIR..YAŞAM KAYNAĞIDIR..

gamze demir 19.06.2009 13:19:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.