Orgazm! Sorusu Olan?

Güncellenme tarihi: 17.02.2018
Soru: Sadece G noktası sayesinde orgazm olabilir miyim ve G noktası nerededir?

Cevap: G noktası genellikle uyarıldığında kadınlardaki cinsel isteği arttırır. Ve her kadının bir g noktası vardır. Bu alan vajinanın önünden servikse uzanan bölümdedir. Kadınlar bu nokta sayesinde orgazm olduklarında, daha etkili ve derin hissederler. Fakat bazı kadınlar bundan hoşlanmaz, G noktası oldukça siniz bozucu olabilir.
545257
YORUMLAR

orgazm olmak kesinlikle bir ayrıcalıktır..bi çok kadının orgazm olamaması tamamen psikolojik..ben herdefasında orgazm olabiliyorum..hatta bu arka arkaya olabiliyor..orgazm olabilmek için kesinlikle partnerinizi çok ii seçin..yani kadın psikolojisinden anlayan biriyle birlikte olursanız sorunda ortadan kalkar..kadınların orgazm olamamasındaki diğer etmende türk erkeklerinin kadın psikolojisinden anlamak yerine kendilerini tatmin etmek öncelikli geliyor.seks evliliği veya bir ilişkiyi götürebilecek en önemli fenomendir..SEKS HAYATTIR..YAŞAM KAYNAĞIDIR..

gamze demir 19.06.2009 13:19:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.