Orgazm! Sorusu Olan?

Güncellenme tarihi: 21.04.2017
Soru: Ben asla ilişki sırasında orgazm olamıyorum. Orgazm olabilmem için oral ilişkiye ihtiyaç duyuyorum. Bu değişebilir mi?

Cevap: Kulübe hoş geldin. Bu kadınların çoğunun yaşadığı bir problemdir. Cinsel ilişki her ne kadar hamile kalmak için iyi bir yol olsa da, kadının bu yolla orgazma ulaşması oldukça zahmetlidir. Tabii ki bunu değiştirmek için birkaç ipucumuz var. Örneğin ilişkiye girmeden önce ön sevişmeye ve oral ilişkiye öncelik verir. Aceleci ver sert olmaktansa, yavaş olun ve partnerinizin ihtiyaç duyduğunuz zamanı size tanımasını sağlayın.
534378
YORUMLAR

orgazm olmak kesinlikle bir ayrıcalıktır..bi çok kadının orgazm olamaması tamamen psikolojik..ben herdefasında orgazm olabiliyorum..hatta bu arka arkaya olabiliyor..orgazm olabilmek için kesinlikle partnerinizi çok ii seçin..yani kadın psikolojisinden anlayan biriyle birlikte olursanız sorunda ortadan kalkar..kadınların orgazm olamamasındaki diğer etmende türk erkeklerinin kadın psikolojisinden anlamak yerine kendilerini tatmin etmek öncelikli geliyor.seks evliliği veya bir ilişkiyi götürebilecek en önemli fenomendir..SEKS HAYATTIR..YAŞAM KAYNAĞIDIR..

gamze demir 19.06.2009 13:19:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.