Orgazm! Sorusu Olan?

Güncellenme tarihi: 17.02.2018
Soru: Orgazmım çok kısa sürüyor. Bunu uzatmak için bir yol var mı?

Cevap: Uzmanlara göre, evet. Bunun için egzersiz yapıp pelvik kaslarınızı geliştirmeniz gerekiyor. Mesela günde 10 – 20 kez birkaç saniye süreyle kalçalarınızı sıkıp, bırakın. Eğer yapabiliyorsanız daha sık ve çok yapın. Bu sayede orgazmınız daha uzun sürecektir.

Bunun bir diğer yolu da hemen sonuca ulaşmaya değil de, eğlenmeye de çalışmak. Örneğin, tam orgazm olacakken kendinizi geri çekin, bunu birkaç kere yapın. Böyle durumlarda daha belirgin ve uzun orgazmlar yaşayabilirsiniz!
545057
YORUMLAR

orgazm olmak kesinlikle bir ayrıcalıktır..bi çok kadının orgazm olamaması tamamen psikolojik..ben herdefasında orgazm olabiliyorum..hatta bu arka arkaya olabiliyor..orgazm olabilmek için kesinlikle partnerinizi çok ii seçin..yani kadın psikolojisinden anlayan biriyle birlikte olursanız sorunda ortadan kalkar..kadınların orgazm olamamasındaki diğer etmende türk erkeklerinin kadın psikolojisinden anlamak yerine kendilerini tatmin etmek öncelikli geliyor.seks evliliği veya bir ilişkiyi götürebilecek en önemli fenomendir..SEKS HAYATTIR..YAŞAM KAYNAĞIDIR..

gamze demir 19.06.2009 13:19:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.