Orgazm! Sorusu Olan?

Güncellenme tarihi:
Orgazm! Sorusu olan var mı?

Görünen o ki evet! Birçok kadın daha önce hiç orgazmı tadamadığından şikayetçi. Peki ya siz?

Dürüst olalım. Her kadın kendi orgazmının yeterince uzun, yeterince doyurucu, kısaca yeterince iyi olup olmadığın merak eder. Üstelik birçok kadın eğer geç orgazm oluyorsa, frijit olma korkusu yaşar. Bunca meraka rağmen neden hala bu konuya öcü muamelesi yapılıyor?

Belki de kadınlar bu konuda yeterince konuşmuyor, ya da utandıkları için soramıyorlar. Şimdi tabuları bir kenara koyma vakti geldi, orgazm hakkında merak ettiğiniz sorular ve cevapları burada...
Yayın tarihi: 22.04.2016
547161
YORUMLAR

orgazm olmak kesinlikle bir ayrıcalıktır..bi çok kadının orgazm olamaması tamamen psikolojik..ben herdefasında orgazm olabiliyorum..hatta bu arka arkaya olabiliyor..orgazm olabilmek için kesinlikle partnerinizi çok ii seçin..yani kadın psikolojisinden anlayan biriyle birlikte olursanız sorunda ortadan kalkar..kadınların orgazm olamamasındaki diğer etmende türk erkeklerinin kadın psikolojisinden anlamak yerine kendilerini tatmin etmek öncelikli geliyor.seks evliliği veya bir ilişkiyi götürebilecek en önemli fenomendir..SEKS HAYATTIR..YAŞAM KAYNAĞIDIR..

gamze demir 19.06.2009 13:19:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.