Onunla yakınlaşmanın en eğlenceli yolları

Güncellenme tarihi:
24. Dokunun. Çıplak olarak yatağa uzanın ve 20 dakika boyunca parmaklarınızı birbirinizin kollarında, sırtında ve göbeğinde gezdirin. Hem seksi, hem rahatlatıcı hem de sizi daha fazlasına hazırlayan bir aktivite olabilir.

25. Kalabalık bir aksam yemeği hazırlayın. Hem kendi arkadaşlarınız hem de onun arkadaşları için bir pazar yemeği düzenleyin. Yemeği dışarıdan söyleyebilir veya kendiniz hazırlayabilirsiniz. Asıl amaç, her ikinizin dünyasını bir çatı altında toplayabilmek.

26. En utanç verici anlarınızı birbirinizle paylaşın. Kendinizi kötü hissetseniz bile sizin yüz kızartıcı anlarınız erkek arkadaşınıza sevimli gelebilir ve hatta kendisini size daha yakın hissedebilir.

27. Pijama günü düzenleyin. Eğer evin içinde miskin miskin geziniyorsanız üzerinize günlük kıyafet giymek için uğraşmayın bile. Bu kendinizi gereğinden fazla tembel hissetmenizin haricinde beraberken rahat hissetme seviyenizi de güçlendirecektir. Tabii kendinizi daha seksi hissetmek için minik bir gece takımı giymenizde fayda var.
Yayın tarihi: 22.02.2011
1090063
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.