Onunla yakınlaşmanın en eğlenceli yolları

Güncellenme tarihi:
20. Yukarıya bakın. Açık bir alandaki çimlerin üzerine sırtüstü yatın ve birbirinize bulutlarda gördüğünüzü şekilleri anlatın. Sizin dinozora benzettiğiniz şey ona büyük bir köpek gibi görünebilir.

21. En yakın dostlarıyla yakınlık kurun. Büyük ihtimalle erkek arkadaşlarını sizi tanıdığından daha uzun zamandır tanıyordur. O nedenle onlarla iyi geçinmelisiniz. Bunun sonucunda size daha fazla davet teklifi gelecek ve siz de erkek arkadaşınızı daha iyi anlayabileceksiniz.

22. İyi bir şeyler yapın. Bir aşevinde yemek dağıtmak veya bir yardım derneğine üye olup bir köy okulunun onarılmasını sağlamak gibi işler bir çift olarak hem sizi hem de erkek arkadaşınızı daha iyi hissettirir. (Brad ve Angelina sizinle gurur duyardı!)

23. Bir yavru köpek alın. Hayır, gerçekten köpek almanız gerekmiyor. Ancak köpeğiniz olmasa da petshop'ta minik yavrularla vakit geçirmek her ikiniz için de eğlenceli bir aktivite olabilir.
Yayın tarihi: 22.02.2011
1089769
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.